Sutvarkysime jūsų verslo apleistą buhalterinę apskaitą per kelias savaites!

 

Apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas – itin daug pastangų ir iššūkių reikalaujanti paslauga. Ją kokybiškai teikia tik nedaugelis buhalterių Vilniuje. Džiaugiamės galėdami pripažinti, kad esame vieni iš jų. Teikdami šią paslaugą vadovaujamės trimis pagrindiniais principais:

  1. Skaidrumas. Apleistos buhalterijos priežastis – nenoras dalintis informacija. Vadovas kartais net nežino, kad įmonėje buhalterija vedama netvarkingai. Mūsų specialistai taip dirbti negali. Siekiame, kad visa informacija būtų pateikiama objektyviai ir laiku, net jei ji ir nėra paranki įmonės savininkams.
  2. Atsakomybė. Dėl apleistos buhalterijos paprastai kaltinami tiek vadovai, tiek buhalteriai, dažnai šios šalys kaltina viena kitą. Mūsų komanda dar prieš bendradarbiavimo pradžią siekia nustatyti aiškias atsakomybės ribas, kad užsakovams būtų aišku, ko privalu reikalauti iš mūsų, o kokius darbus teks padaryti įmonės vadovams ir akcininkams.
  3. Principingumas. Dar viena priežastis, dėl ko buhalterijoje atsiranda klaidų ir aplaidžių veiksmų yra tam tikrų principų nesilaikymas. Buhalteriai yra priversti nuolaidžiauti vadovams, o tai baigiasi gana liūdnai – laiku nepateiktomis ataskaitomis, baudomis, nesumokėtais mokesčiais, atlyginimais darbuotojams, neapmokėtomis sąskaitomis partneriams. Mes laikomės principo, kad visos finansinės operacijos turi būti atliekamos laiku ir nustatyta tvarka. Tai užkerta kelią bet kokioms klaidoms ir aplaidžiai buhalterijai.

Dirbdami pagal šiuos principus teikiame kokybiškas ir efektyvias apleistos buhalterijos tvarkymo paslaugas.

Susisiekite jau dabar ir papasakokite savo verslo problemas – pabandysime jas išspręsti kartu!

Kontaktai

Adresas
Parko g. 1, Avižieniai
Vilnius
LT-14198
Telefonas

+370 671 31070

El. paštas
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 17:00 Pietų pertrauka nuo 12:00 iki 13:00
Socialiniai Tinklai