Buhalterinė apskaita

Kas dieną pasiklystate buhalterinės apskaitos popierių ir dokumentų šūsnyse. Su nerimau laukiate kito mėnesio – ar neateis el. laiškas iš VMI pranešantis, kad netrukus jūsų sąskaita bus užsaldyta, o nesumokėti laiku mokesčiai išieškoti tiesiogiai?.. Reikia pastoviai skambinti į VMI ir klausti, ar teisingai darote vieną ar kitą apskaitos veiksmą. Tokia situacija kiekvienoje įmonėje yra dažna, tačiau nepriimtina!

Įsivaizduokite, kiek papildomo laiko atsirastų, jei jums kartą per mėnesį būtų atnešama nedidelė krūvelė dokumentų, kuriuos turite pasirašyti. Jokios baimės dėl blogai apskaičiuotų mokesčių, ne laiku pateiktų ataskaitų. Viską sutvarko kvalifikuota buhalterių komanda, kurių galbūt net nepažįstate asmeniškai… Niekuo rūpintis nereikia, nieko prisiminti, streso sumažėja net 90 proc.

Tai gali padaryti mūsų teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos. Mes siūlome šias paslaugas patikėti mūsų profesionaliai komandai ir visiems laikams pamiršti apie stresą, susijusį su buhalterine apskaita.

Kontaktai

Adresas
Parko g. 1, Avižieniai
Vilnius
LT-14198
Telefonas

+370 671 31070

El. paštas
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 17:00 Pietų pertrauka nuo 12:00 iki 13:00
Socialiniai Tinklai