Įmonių buhalterinė apskaita

Norite, kad jūsų įmonės buhalterinė apskaita būtų be streso ir neužimtų daug jūsų laiko? Patikėkite ją mums! Dirbame kruopščiai ir taupome savo klientų laiką, neužverčiame nereikalingais darbais ir dokumentacija.

Kodėl mums turėtumėte patikėti savo įmonės buhalterinę apskaitą?

  1. Esame savo srities profesionalai. Ir ne žodžiais, o realiais darbais pasirengę tai įrodyti. Mūsų esami klientai taip pat gali patvirtinti, kad jų buhalterinė apskaita yra vedama nepriekaištingai.
  2. Dirbame su keliomis verslo sritimis, todėl turime įvairios patirties tvarkydami buhalterinę apskaitą. Įsitikinome, kad statybų sektoriaus finansinės procedūros kartais gali padėti prekybos sektoriaus įmonei.
  3. Esame susipažinę su dauguma teisės aktų, reglamentuojančių įvairių įmonių apskaitos tvarkymą. Dėl to UAB apskaita, mažųjų bendrijų apskaita ar kitos verslo formos apskaita mums yra įprastas darbas.
  4. Disciplina ir punktualumas yra svarbiausios vertybės mokesčių srityje. Tvarkydami jūsų įmonės buhalterinę apskaitą visus procesu atliktume tam tikru laiku, pagal tam tikrą priimtą tvarką, kurią pripažįsta VMI, SODRA, VĮ „Registrų centras“ ir kitos institucijos.
  5. Nebijome sakyti prastų naujienų. Tvarkydami buhalterinę apskaitą vadovams bei savininkams visada pateikiame nepagražintą informaciją. Vengiame gandų ir mitų, nesivadovaujame stereotipais. Viską darome pagal galiojančius teisės aktus.

Jūsų įmonės buhalterinė apskaita gali būti tvarkoma skaidriai ir patikimai.

Esame nusiteikę ilgalaikiam bendradarbiavimui, todėl vertiname lojalumą. Esame patys lojalūs savo klientams.

Norite sužinoti mūsų paslaugų kainą? Skambinkite arba rašykite el. paštu jau dabar.

(rašydami laišką paminėkite šiek tiek informacijos apie savo verslą – kiek turite darbuotojų, ar samdote pagal autorines sutartis, kiek vidutiniškai sąskaitų faktūrų išrašote per mėnesį, ar vykdote grynųjų pinigų operacijas, ar dažnai įmonė perką ilgalaikį ir trumpalaikį turtą ir t.t.)

Kontaktai

Adresas
Parko g. 1, Avižieniai
Vilnius
LT-14198
Telefonas

+370 671 31070

El. paštas
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 17:00 Pietų pertrauka nuo 12:00 iki 13:00
Socialiniai Tinklai