Įmonių steigimas ir pardavimas

Įmonių steigimas – speciali paslauga tiems, kas nori greitai ir be rūpesčių įsteigti savo verslą. Nesvarbu, ar darote tai pirmą kartą, ar ne, laiko užtruksite labai mažai – tik pasirašysite dokumentus, o visa kita atliks kvalifikuoti mūsų bendrovės teisininkai.

Įmonės steigimas susideda iš kelių svarbių momentų:

  • Reikalingos dokumentacijos surinkimas. Steigėjai turi pateikti savo asmens dokumentų kopijas, leidimus iš nuomojamų patalpų savininkų, kad šie leidžia jų patalpose steigti naują įmonę ir kitus dokumentus.
  • Reikalingų dokumentų parengimas. Mūsų specialistai padeda parengti tam tikrus steigimui reikalingus dokumentus – akcininkų susirinkimo protokolus, įmonės įstatus, direktoriaus skyrimo įsakymus ir t.t.
  • Reikalingų formų užpildymas. Dabar internetu galima užpildyti specialias formas VĮ „Registrų centras“, VMI ir SODRA interneto puslapiuose. Aišku, visa tai daroma prisijungus su elektroniniu parašu.

Toliau laukimas ir keletas kitų smulkių procedūrų. Įmonės steigimas užtrunka 3-5 darbo dienas, steigėjas dokumentų pasirašymui ir formų suvedimui sugaišta 30-50 minučių. Tai galima padaryti ir nuotoliniu būdu – įmonę steigiant internetu visur naudojamas elektroninis parašas.

UAB steigimas reikalauja vienokių dokumentų, nei VšĮ ar MB steigimas, todėl prieš steigiant įmonė rekomenduojame pasikonsultuoti su mumis. Tai galite padaryti nurodytu telefonu arba el. paštu. Pirmoji konsultacija nemokama.

Įmonių pardavimas – greitas būdas verslą pradėti per kelias valandas. Jums nereikia laukti, kol įsteigsime įmonę norimu pavadinimu. Tiesiog išsirinkite mūsų jau įsteigtą ir veiklos nevykdžiusią ar jokių finansinių įsipareigojimų neturinčią įmonę bendriniu pavadinimu, ir ją nusipirkite. Per kelias valandas apie pasikeitusius avininkus pranešime VĮ „Registrų centras“ ir iš karto galėsite pradėti veiklą.

Mūsų turimų įmonių sąrašas:

 

Jei kilo klausimų, būtinai skambinkite mums arba rašykite – padėsime su visais įmonių steigimo klausimais.

Kontaktai

Adresas
Parko g. 1, Avižieniai
Vilnius
LT-14198
Telefonas

+370 671 31070

El. paštas
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 17:00 Pietų pertrauka nuo 12:00 iki 13:00
Socialiniai Tinklai