Paslaugos gyventojams

Esate ne įmonė, o paprastas žmogus, susiduriantis su daugybe klausimų mokesčių srityje? Su kai kuriais tikrai galime ir norime padėti.

Mūsų teikiamos paslaugos gyventojams:

  • Metinės pajamų deklaracijos pildymas. Padedame užpildyti metinę pajamų deklaraciją elektroniniu būdu. Paaiškiname, kiek ir kokių mokesčių galima tikėtis sugrįžtant, kokius reikia sumokėti.
  • 2% GPM skyrimas. Padedame skirti jūsų 2% GPM pasirinktoms organizacijoms ir paramos gavėjams, užpildome skyrimo dokumentus – tiek popierinius, tiek elektroniniu būdu.
  • Metinės šeimos turto deklaracijos pildymas. Padedame užpildyti metinės šeimos arba asmens turto deklaracijas, kurių tikslas – pateikti teisingą ir tikslią informaciją apie valdomą turtą atsakingoms institucijoms.
  • Asmeninių mokesčių konsultacijos. Teikiame konsultacijų paslaugą visiems, kurie nori tinkamai įvertinti asmeninius mokesčius ir juos laiku susimokėti. Galime atstovauti privačius asmenis sprendžiant įvairius konfliktus su Valstybine mokesčių inspekcija.
  • PVM mokėtojo registravimas. Padedame užpildyti PVM mokėtojo dokumentus, kai privatus asmuo dėl savo pajamų privalo registruotis PVM mokėtoju.
  • Verslo liudijimai ir apskaita. Padedame dirbantiems pagal verslo liudijimą užsiregistruoti, gauti liudijimus, vesti apskaitą.
  • Individuali veikla ir apskaita. Padedame registruotis juridiniu asmeniu ir pradėti Individualią veiklą pagal pažymą. Patariame, kokią veiklą pasirinkti, konsultuojame mokesčių mokėjimo klausimais, padedame sutvarkyti apskaitą, sąskaitas, apskaičiuoti išlaidas ir t.t.

Paslaugos gyventojams nėra pagrindinė mūsų veikla, tačiau visada randame laiko gyvoms konsultacijoms ir pokalbiams su gyventojais, norinčiais savo asmeninių mokesčių tvarkymą patikėti profesionalams.

Kiek kainuoja paslaugos gyventojams? Pasakysime asmeniškai, įvertinę konkretų jūsų atvejį. Skambinkite telefonu arba parašykite el. paštu.

Kontaktai

Adresas
Parko g. 1, Avižieniai
Vilnius
LT-14198
Telefonas

+370 671 31070

El. paštas
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 17:00 Pietų pertrauka nuo 12:00 iki 13:00
Socialiniai Tinklai