Skolų administravimas

Jūsų įmonė turi skolininkų, kurie piktybiškai negrąžina skolų? Mūsų kvalifikuoti specialistai gali padėti susigrąžinti pinigus. Viskas vyksta tik legaliais būdais.

Skolų administravimas yra gana sudėtinga paslauga, kurioje dalyvauja ne tik teisininkai, bet ir buhalteriai. Pirmiausia, vadovai yra konsultuojami, kokie yra efektyvūs būdai skoloms susigrąžinti. Paprastai rašomos įvairios pretenzijos, raštai ir kiti dokumentai, kurie patvirtina skolos faktą ir vėliau gali būti panaudojami teisme. Taip pat yra derinamas skolos grąžinimo grafikas, pasirašomi susitarimai, įsipareigojimai grąžinti skolas, skolos keičiamos barteriniais mainais, jei abi pusės tam neprieštarauja ir t.t.

Skolos grąžinimo terminų laikymąsi kontroliuoja mūsų specialistai – skolininkams pastoviai yra primenamas skolos grąžinimo terminas, informuojamas klientas apie grąžinimo statusą. Taip pat atitinkamai parengi ir buhalterinės apskaitos dokumentai, nes skola grąžinama dalimis arba dalinai, tad viską reikia tinkamai apiforminti.

Skolos grąžinimo pabaigoje sutvarkoma visa reikalinga dokumentacija, parengiami skolų suderinimo aktai.

3 svarios priežastys, kodėl šį darbą reikėtų patikėti mums:

  1. Esame „pašaliniai“ žmonės, vertinantys skolą pagal esamus dokumentus, o ne emociniu lygiu, kuris paprastai tik pagilina konfliktą ir komplikuoja skolos grąžinimo perspektyvas.
  2. Turime patirties padėdami susigrąžinti skolas nuo 10 iki 100 000 eurų.
  3. Komandoje dirba teisininkai, puikiai išmanantys teisės aktus ir žinantys svertus, kuriais galima „paspausti“ skolininkus.

Jeigu esate patys kažkam skolingi, mes taip pat galime padėti susitvarkyti su skolos administravimu ir grąžinimu.

Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės. Skolos delsti negalima, tai finansiškai nenaudinga!

Kontaktai

Adresas
Parko g. 1, Avižieniai
Vilnius
LT-14198
Telefonas

+370 671 31070

El. paštas
Darbo laikas: nuo 8:00 iki 17:00 Pietų pertrauka nuo 12:00 iki 13:00
Socialiniai Tinklai